Федерация Джиу-Джитсу

Перші здобутки ГО «Спортивна нація», NO-GI «Kiev Open MEGA GYM», 21 вересня 2013 року

Гибкая ива распрямляется после бури, тогда как могучий дуб лежит поверженным

Перші свої перемоги ГО «Спортивна нація» розпочала зі змагань Київського міжклубного турніру в розділі NO-GI «Kiev Open MEGA GYM», які проходили 21 вересня в м. Києві.

Ці змагання проводились з метою залучення молоді, зокрема молоді міста Фастова, до різноманітних видів єдиноборств, підвищення рівня майстерності спортсменів, а також для розвитку і підтримки спорту і здорового духу в спортивних організаціях. Свою вправність і майстерність бійці показували в різних видах єдиноборств, а саме: бразильському джиу-джитсу та греплінгу. Турнір проводився по правилам IBJJF. Організатором змагань виступала Федерація бразильського джиу-джитсу.

Наші хлопці стали чемпіонами з бразильського джиу-джитсу в трьох вагових категоріях: Петренко М.В. – до 91кг, Головацький В.В. – до 67 кг та Швець М.П. - до 61 кг. Ще декільком нашим спортсменам не вдалося дійти до півфінальних поєдинків, та це лише початок!

ГО «Спортивна нація» і надалі ставить перед собою мету виховувати переможців, серед спортсменів м. Фастова та фастівського району, для змагань високого рівня зі змішаних видів боротьби.

Автор: Онисько М.М.

Переход на главную страницу

смешанные единоборства, джиу-джитсу, MMA, панкратион, Luta Livre, BJJ тренировки по джиу-джитсу

1 - 7 июля Отчёт о Летнем лагере интенсивной подготовки «Бушинкан-

18 - 19 мая Семинар по джиу-джитсу Юрия Спиваченко

20 - 27 апреля Поздравляем Владислава Парвова с победой на чемпионате Мира по бжж